Budeme v MÁJI už opäť CESTOVAŤ?

Lucia Špaňárová / 15.04.2021

Zažívame takú zvláštnu dobu.

Pred rokom sme netušili čo presne nás čaká. Ale že celá snaha o porazenie vírusu vyvrcholí zákazom cestovania, nás nenapadlo ani v tom najhoršom sne.

A tak už skoro mesiac sedíme a študujeme tú krásnu mapu v našej kancelárii. Neustále premýšľame, čo by sme pre Vás vymysleli. Nápady by aj boli, ale všade je nejaké „ale“… A tak len ďalej trpezlivo zbierame nové informácie. Krajiny sa postupne otvárajú, letecké spojenia pribúdajú a to nás napĺňa optimizmom. Veríme, že už to nepotrvá dlho a aj naše hranice sa pre nadšencov cestovania opäť otvoria.
„Aspoň jedenkrát za život navštívte miesto, kde ste ešte nikdy predtým neboli“, povedal Dalajláma. Neprináleží nám tento rok navštíviť tých miest viac? Za ročné „necestovanie“ by sme si to zaslúžili.

Máte už nejaké plány ? Povedzte, napíšte nám o nich, veľmi radi Vám s ich realizáciou pomôžeme. Sme tu stále pre Vás, pripravení poskytnúť Vám kompletný cestovateľský servis:

  • pobytové zájazdy v Európe aj v exotických destináciách
  • poznávacie zájazdy do celého sveta podľa vašej požiadavky, dokonca aj so sprievodcom len pre „vašu partiu“
  • pobyty v golfových, potápačských či iných „rajoch“
  • samostatné ubytovanie a prenájom áut po celom svete
  • letenky do celého sveta

Za takmer tri desaťročia našej práce máme množstvo skúseností a kontaktov, a tak bude Vaša cesta bezproblémová a dovolenka vždy dokonalá.
CK LEONARDO má stále otvorené.