LUXUSNEJŠIA, KOMFORTNEJŚIA, POHODOVEJŠIA a KRATŠIA verzia CESTY OKOLO SVETA 2022

Leonardo / 09.08.2022

LUXUSNEJŠIA, KOMFORTNEJŚIA, POHODOVEJŠIA a KRATŠIA verzia CESTY OKOLO SVETA 2022

„Covidové obdobie“ sa nám podarilo dobre ustáť, cestovanie sa už rozbehlo na plné obrátky, my plní optimizmu dolaďujeme detaily na jesenný odlet Cesty okolo sveta 2022.

Z organizačných a operatívnych dôvodov, ale aj na margo stále relatívne prísnych Covid opatrení v niektorých destináciách sme sa rozhodli upraviť pôvodnú Cestu okolo sveta 2022 + zmeniť / upgradovať aj dopravcu s VIP lietadlom len pre 50 cestujúcich v Business triede.

Alternatívny 18-dňový program zahŕňa 6 zaujímavých zastávok v termíne 26.10. – 12.11.2022:

OMÁN – LAOS – PALAU – BALI – SINGAPUR – AZERBAJDŽAN.

Takto pripravená Cesta okolo sveta je LUXUSNEJŠIA, KOMFORTNEJŠIA, POHODOVEJŠIA, KOMORNEJŠIA a KRATŠIA verzia pôvodnej Cesty 2022.

A zároveň je i CENOVO ATRAKTÍVNEJŠIA a MENEJ KOMPLIKOVANÁ, čo sa týka aktuálnych cestovných obmedzení z dôvodu Covid-19 (k dnešnému dátumu stačí mať certifikát o plnom zaočkovaní a žiadne ďalšie Covid podmienky už netreba splniť, ani „pozitív rizikové“ testovanie pred vstupom do jednotlivých krajín).

Dve plážové relaxačné zastávky v strede Cesty sme predĺžili na štyri dni v každej z nich (ostrovy Palau a Bali), aby to bolo viac pohodové, ostatné štyri poznávacie zastávky sú bez zmeny.

Budeme radi, ak túto možnosť zvážite a pozriete si priložený katalóg s podrobnými informáciami.