6 luxusných DOVOLENIEK za 18 dní!

Leonardo / 22.08.2022

6 luxusných DOVOLENIEK za 18 dní?!
26.10. – 12.11.2022 * privátne lietadlo len pre 50 cestujúcich v Business triede

Cesta okolo sveta privátnym lietadlom je originálny projekt cestovnej kancelárie LEONARDO už od roku 2012. Tento náš vlastný produkt je ideálnym a rozumným riešením pre tých, ktorí chcú v relatívne krátkom čase absolvovať niekoľko kvalitných a rôznorodých dovoleniek na rozličných miestach planéty a využívanie pravidelných liniek je pre nich únavné a nekomfortné z dôvodu mnohých niekoľkohodinových čakaní na letiskách a pri presadaní na prípojové lety.
Pre tento unikátny zájazd sme vybrali len luxusné hotely, ktoré nie sú len kvalitné, ale sú aj iným spôsobom výnimočné, zážitkové. Buď majú atraktívnu polohu v danej lokalite alebo nevšedný výhľad, resp. sú ikonou mesta. To iste platí aj pri výbere reštaurácií a miest pre gala večere, kde kladieme rovnaký dôraz na kvalitu jedál i na atmosféru a unikátnosť miesta. Preto nie len absolvovanie Cesty okolo sveta je životným zážitkom, ale aj pobyt v hoteli s fantastickou polohou a panoramatickým výhľadom, či privátna gala večera na netradičnom mieste sú samé o sebe nezabudnuteľnými cestovateľskými zážitkami.
Nepridáte sa na našu atraktívnu jesennú 18-dňovú Cestu okolo sveta so 6 zaujímavými zastávkami a top službami: OMÁN – LAOS – PALAU – BALI – SINGAPUR – AZERBAJDŽAN? ?
Podrobné info o Ceste 2022, jej trasu, zastávky, cenník i podrobný e-katalóg nájdete tu.