VDOVA CLICQUOT – nový historický film o zakladateľke slávneho Champagne vinárstva

Leonardo / 02.07.2024

Keďže gurmánske a gastronomicko-zážitkové zájazdy sú čoraz populárnejšie a nechýbajú ani v našej ponuke, nemohli sme prehliadnuť aktuálnu informáciu z filmového sveta, že už toto leto príde do kín nový historický film VDOVA CLICQUOT o zakladateľke slávneho Champagne vinárstva vo francúzskom meste Remeš. Určite si tento zaujímavý film natočený na základe skutočného životného príbehu vinárskej vizionárky „Grande Dame of Champagne“ nenechajte ujsť! V čase sa presuniete do 18. storočia a s napätím i nostalgiou budete sledovať jedinečný príbeh 21-ročnej vdovy miestneho vinára, ktorá sa zo dňa na deň musí rozhodnúť, čo urobí s rodinným vinárstvom.

Len pred pár týždňami LEONARDO zorganizovalo už štvrtú edíciu atraktívneho zájazdu TOUR DE CHAMPAGNE, počas ktorého naša malá skupinka gurmánskych nadšencov prebrázdila túto jedinečnú vinársku lokalitu na severovýchode Francúzska a s obdivom si prezrela aj úchvatné pivnice jedného z najznámejších a najväčších výrobcov šampanského na svete – VEUVE CLICQUOT. Okrem neho samozrejme aj veľa ďalších, nemenej úžasných producentov najslávnejších bubliniek sveta.

Ak o takomto jedinečnom gurmánsko-pôžitkárskom zážitku premýšľate, inšpirujte sa napríklad našou ponukou TOUR DE CHAMPAGNE. Alebo nás kontaktujte a my vám pripravíme „bublinkový“ zájazd na mieru.